Aizdevums bez ķīlas – ērts risinājums

Aizdevums bez ķīlas – ērts risinājums

marts 13, 2015
|

Vai kādreiz gadījusies situācija, kad steidzami nepieciešama nauda, taču kredītu bankā kārtot nav laika? Tad risinājums šādā situācijā var būt ātrais kredīts internetā!

Aizdevēji internetā piedāvā vienu no risinājumiem, ja steidzami nepieciešama nauda. Šis risinājums ir pavisam vienkāršs – aizdevums bez ķīlas.

Labākais, ka viss, kas tev nepieciešams, lai pieteiktu kredītu ir jau pie rokas.

Svarīgi, lai tev būtu:

  • Dators ar interneta pieslēgumu;
  • Derīga epasta adrese;
  • Mobilais telefons;
  • Aktīvs konts kādā no Latvijas bankām.

Ja viss iepriekš minētais tev nav sveša lieta, tad atliek vien izvēlēties aizdevēju, kas piedāvā visizdevīgākos piedāvājumus. Tā kā aizdevums bez ķīlas ir pieejams pie jebkura aizdevēja, tad svarīgi ir izvēlēties tieši to, kas sniedz visizdevīgāko piedāvājumu tavā situācijā. Ņemot vērā to, cik daudz aizdevēju ir reģistrēti Latvijā, ir ļoti svarīgi izvērtēt izdevīgāko piedāvājumu.

Saņemt naudu

Izvēloties savu aizdevēju atceries:

  • Pirmkārt, pārliecinies, ka tavā izvēlētajā ātro kredītu sniedzēja vietā tik tiešām ir pieejams aizdevums bez ķīlas. Kaut arī šobrīd pie jebkura no ātro kredītu devējiem tas ir iespējams, nekad nenāk par sliktu lieku reizi to pārliecināties;
  • Izvērtē konkrētā aizdevēja maksimālo summu, ko vēlies aizņemties. Ne visos nebanku kredītdevēju piedāvājumos tas ir vienāds. Piemēram, aizdevējs Ondo.lv piedāvā aizņemties summu līdz 425 eiro, Crediton.lv piedāvā aizņemties līdz 500 eiro, savukārt, piemēram, Vivus.lv aizdevējs piedāvā kredītu līdz pat 1500 eiro. Atceries izvēlēties to aizdevēju, kas piedāvā tik lielu aizdevumu, kāds nepieciešams tieši tev, lai nesanāk situācija, kad mēģini aizņemties vairāk, nekā aizdevējs spēj dot;
  • Novērtē, no cik gadiem attiecīgā ātro kredītu sniedzēja vietā izsniedz kredītus. Lai arī lielākoties ātrais kredīts internetā un aizdevums bez ķīlas tiek piešķirts no 18 gadu vecuma, ir arī aizdevēji, kas aizdevumu piešķirt tikai tiem, kas sasnieguši 20 gadu vecumu, piemēram, Ondo.lv vai SMScredit.lv. Tāpat svarīgi pievērst uzmanību arī maksimālajam gadu skaitlim, jo ir gan tādi kredītdevēji, kas izsniedz aizdevumu līdz pat 75 gadiem, taču ir arī tādi, kas neizsniedz kredītu vecākiem par 65 gadiem;
  • Īpaši svarīgi pirms kredīta ņemšanas ir arī novērtēt, cik liela ir ātrā kredīta procentu likme un kā būs iespējams šo kredītu atmaksāt. Pievērs uzmanību savām finansiālajām iespējām attiecībā pret aizdevēja noteikto procentu likmi un laiku, kādā kredīts jāatmaksā. Izvēlies to aizdevēju, kas piedāvā tev izdevīgākos nosacījumus, lai tu būtu pārliecināts, ka kredītu spēsi atdot.

Kad esi izpētījis interneta kredītu sniedzēju piedāvājumus un esi izvēlējies labāko, tad atliek vien pie izvēlētā aizdevēja iesniegt kredīta pieprasījumu. Atceries, ka aizdevums bez ķīlas internetā ir pavisam vienkārši paņemams. Labākais, ka tas aizņem vien pāris minūtes un tev nepieciešamā summa jau var būt kontā. Viss, ko tev atliek izdarīt, ir pieteikt savu nepieciešamo naudas summu tiešsaistē aizdevēja mājas lapā. Pēc kredīta pieteikšanas jau 10 līdz 15 minūšu laikā tu būsi saņēmis naudu un varēsi to tērēt pēc saviem ieskatiem.

Svarīgi ir arī tas, ka visiem maksājumiem un sava kredīta atmaksas termiņiem varēsi sekot līdzi arī internetā, jo ikvienam klientam tiek izveidots profils, kurā tiek ievietoti visi jaunumi. Tā kā atceries, ja rodas nepieciešamība pēc naudas, tad aizdevums bez ķīlas internetā ir rokas stiepiena attālumā.

Saņemt naudu