Aizdevums no 20 gadu vecuma

Aizdevums no 20 gadu vecuma

marts 13, 2015
|

Vai esi jaunietis un tev nepieciešami naudas līdzekļi steidzamiem pirkumiem? Nevajag uztraukties, jo palīgā var nākt aizdevēji internetā, pie kuriem pieejami aizdevumi no 20 gadiem.

Ja tiešām radušies kādi neparedzēti tēriņi, tad katrā ziņā nevajag pieņemt nelabvēlīgus lēmumus, bet gan meklēt efektīvus risinājumus. Viena no iespējām ir paņemt kredītu internetā, kas palīdzēs risināt radušos situāciju. Svarīgi, ka kredīts pieejams jau no 20 gadiem, līdz ar to tas pieejams arī jauniešiem viņu ikdienas vajadzībās.

Protams, ātro kredītu izsniegšana jauniešiem varētu būt diskutējams jautājums, taču, ņemot vērā to, ka jaunietis, sasniedzot pilngadību, ir atzīstams par atbildīgu un spriest spējīgu jaunieti, tad arī lēmumam par kredītu nevajadzētu sagādāt problēmas, ja tas tiek apdomāts atbildīgi.

Kas jāņem vērā aizņemoties?

  • Pirmkārt, jāsameklē tāds aizdevējs, kur tik tiešām pieejami aizdevumi no 20 gadiem. Protams, Latvijā ir arī tādas kompānijas, kurās var aizņemties naudu tiklīdz sasniedz pilngadību, taču būtu vēlams vēlreiz pārliecināties, ka kompānija tiešām izsniedz kredītus arī jauniešiem;
  • Otrkārt, svarīgi atcerēties, ka jauniešus ātro kredītu sniedzēji izvērtē daudz būtiskāk, nekā tos, kam jau ir uzkrāta dzīves un darba pieredze. Tas nozīmē, ka aizdevējs īpašu uzmanību pievērsīs tavai kredītvēsturei un tam, vai tev nav kādas lielas kredītsaistības vai nenomaksāti kredīti;
  • Kredītdevējiem būs nepieciešama liela pārliecība, ka jaunietis ir uzticams un tik tiešām spēs atdot paņemto naudu. Tev ir jāparāda, ka esi apdomājis visus kredīta ņemšanas riskus un esi pārliecināts, ka tiešām varētu naudu atdot.
  • Kad esi nolūkojis savu īsto aizdevēju, tad atceries, ka svarīgi ir arī nepārspīlēt un kredītu ņemt tik lielu, cik tas tiešām ir nepieciešams, nevis tik, cik aizdevējs dod. Ir aizdevēji, kas piedāvā summu līdz pat 1500 eiro, taču šāds aizdevums ir vairākas reizes jāapdomā – iespējams, nepieciešamajam pirkumam vai steidzamajiem maksājumiem pietiek arī ar 200 eiro lielu naudas aizdevumu. Noteikti izvērtē, vai aizņemtā summa būtiski nepārsniedz tavus ienākumus.

Saņemt naudu

Ja īstais aizdevējs ir atrasts, tad atliek vienkāršākā procedūra – kredīta noformēšana. Salīdzinājumā ar kredītu ņemšanu bankās, ātrie kredīti internetā ir tik tiešām ļoti vienkārši noformējami – viss, kas tev vajadzīgs ir vien dators ar interneta pieslēgumu, telefons, bankas konts kādā no Latvijas bankām un derīga epasta adrese. Kredītu atliek pieteikt internetā attiecīgā aizdevēja mājas lapā.

Pēc kredīta pieteikšanas vidēji 10 līdz 30 minūšu laikā ātro kredītu sniedzējs izskatīs tavu kredīta pieteikumu un izlems par tā piešķiršanu. Katrā ziņā, ja lēmums par kredīta piešķiršanu būs pozitīvs, tad jau pēc pāris minūtēm naudu varēsi saņemt savā kontā un tērēt pēc nepieciešamības. Kredīta noformēšanas laiks ir atšķirīgs katrā no aizdevēju kompānijām, taču parasti tam tik tiešām nevajadzētu pārsniegt 30 minūtes.

Ja vēl māc šaubas, tad atceries, ka salīdzinājumā ar kredītu ņemšanu bankā, ātrais kredīts ir tik tiešām viens no labākajiem variantiem.

Labākais ir tas, ka:

  • Kredīts ir viegli noformējams;
  • Nav vajadzīga ķīla vai galvotājs;
  • Visu var nokārtot īsā laika posmā;
  • Izdevīgi atmaksas noteikumi;
  • Pieejami aizdevumi no 20 gadiem.

Tāpēc nevilcinies un atrodi sev atbilstošāko un draudzīgāko aizdevēju.

Saņemt naudu