Ātrais kredīts ar negatīvu kredītvēsturi

kredits ar negativu kreditvesturi

Ātrais kredīts ar negatīvu kredītvēsturi

augusts 28, 2015
|

Lai gan ātrais kredīts jeb nebanku kredītdevēju aizdevums ir publiskajā telpā plaši apspriests temats, tas joprojām rada virkni jautājumu ikvienam, kurš vēlas aizņemties. Tostarp, vai aizņemties ir droši, vai nenāksies krietni pārmaksāt, vai būs pieejams kredīts ar negatīvu kredītvēsturi?  Lai neapmaldītos informācijas džungļos pie dažādiem aizdevējiem un izvēlētos labāko risinājumu, noderēs daži vērtīgi ieteikumi.

Piesakies

Naudas problēmām “nebaltās dienās”

Ātrais kredīts internetā ir populārs risinājums īstermiņa naudas problēmām, kādas laiku pa laikam mēdz piemeklēt ikvienu, piemēram, pēkšņi medicīniski tēriņi vai negaidīts automašīnas remonts. Ja gadījušies šādi neplānoti izdevumi, bet konkrētajā brīdī pietrūkst līdzekļu un maksājumu nav iespējams atlikt, nebanku aizdevēji piedāvā naudu aizņemties ātri un ērti.

Ātrā aizdevuma priekšrocības, salīdzinot ar tradicionālo banku kredītu:

  • Tiek piešķirts bez ķīlas vai galvojuma;
  • Vienkārši piesakāms internetā vai ar SMS palīdzību;
  • Reģistrēšanās neaizņem daudz laika;
  • Naudu iespējams ātri saņemt savā kontā;
  • Pieejams kredīts ar negatīvu kredītvēsturi.

Lai aizdevums Tev patiesi palīdzētu grūtībās, nevis sagādātu liekas raizes, būtiski ir aizņemties pārdomāti.

Salīdzini, izvērtē un aizņemies droši!

Kredītu ņēmējiem, kas pirms aizņemšanās salīdzina piedāvājumus un pieņem apsvērtu lēmumu, arī naudas atmaksāšana nesagādā grūtības. Lai aizņemtos gudri, noderēs šādi ieteikumi:

  • Salīdzini piedāvājumus un izvēlies izdevīgāko – vienmēr rūpīgi izpēti procentu likmes un atdošanas termiņus! Kredītdevēju vidū nereti atrodami akcijas un atlaižu piedāvājumi, jo īpaši svētku laikā;
  • Godīgi novērtē savus ienākumus un to regularitāti – pirms aizņemšanās nopietni jāizvērtē, vai izvēlēto kredīta summu noteiktajā termiņā būs iespējams atdot. Tāpat jāpievērš uzmanība, vai plānotā kredīta kopējie maksājumi nepārsniedz 20% vai maksimums 30% no Taviem ikmēneša ienākumiem;  
  • Aizņemies vienīgi tik, cik nepieciešams – vienmēr pastāv vilinājums aizņemties nedaudz vairāk ar domu “pie vienas reizes”, tomēr izvēlies tikai tādu summu, kāda konkrētajā brīdī nepieciešama;
  • Iepazīsties ar līguma nosacījumiem – rūpīgi izpēti visus noteikumus un soda naudas apmērus par atmaksas kavēšanu pirms ieklikšķi tradicionālajā “Piekrītu līguma nosacījumiem” lauciņā.

kredīts ar negatīvu kredītvēsturi

Ko darīt, ja nepieciešams ātrais kredīts ar negatīvu kredītvēsturi?

Ja kādreiz kavēts kredīta maksājums vai aizņēmums nav atdots pavisam, veidojas negatīva kredītvēsture. Šādu informāciju par ikvienu uzglabā valsts un privātās parādnieku datu bāzes, un tā var apgrūtināt jauna kredīta saņemšanu. Tomēr atsevišķu aizdevēju piedāvājumā ir arī kredīts ar negatīvu kredītvēsturi. Par to sīkāk iespējams uzzināt pie izvēlētā aizdevēja.

Izvēlēties piemērotāko kredītu un aizdevēju ērti iespējams ar tiešsaistes salīdzināšanas rīkiem. Vairāk nekā desmit dažādu kredītdevēju piedāvājumi un ieteikumi kredītu ņēmējiem apkopoti arī vietnē Livit.lv. Aizmirsti par savām pēkšņajām naudas problēmām, aizņemoties atbildīgi!