Ātrais kredīts – ātrs risinājums, kad steidzami vajadzīga nauda

Ātrais kredīts – ātrs risinājums, kad steidzami vajadzīga nauda

marts 13, 2015
|

Veiksmīgam naudas līdzekļu izmantojumam ir nepieciešama rūpīga mēneša budžeta plānošana. To zina ikviens strādājošs cilvēks. Tomēr dažreiz rodas situācijas, kad nesanāk detalizēti izsekot līdzi saviem naudas līdzekļiem, iztērējot vairāk nekā bija plānots. Tāpēc negaidītās situācijās, kurās steidzami nepieciešama nauda, bieži vien rodas problēmas, kur šo naudu ņemt. Šādos gadījumos nevajag uztraukties, krist panikā vai arī vienkārši sēdēt un gaidīt, kad viss pats no sevis atrisināsies. Ir jārīkojas!

Katrā sarežģītā situācijā ir vismaz viens risinājums

Ja nekavējoties ir nepieciešami papildu naudas līdzekļi neplānotu izdevumu segšanai, viens no risinājumiem ir kredīts, kas tiek piešķirts Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem (visbiežāk no 20 gadiem) ar stabiliem ienākumiem, aktīvu tālruņa pieslēgumu, e-pastu un bankas kontu jebkurā bankā Latvijā. Īstermiņa aizdevums jeb ātrais kredīts tiek piešķirts pēc saņēmēja kredītvēstures un maksātspējas pārbaudes.

Ātrais kredīts paredz dažādu summu aizņemšanos, kas ir no 5 EUR un līdz pat 3000 EUR. Tāpēc šeit ir svarīgi aizņemties tikai tik daudz naudas, cik patiešām nepieciešams. Arī atmaksas termiņi ir dažādi – visbiežāk, sākot ar vienu nedēļu un līdz pat diviem gadiem.

Read more
Rīcības plāns

Sākumā ir jāapzinās, cik daudz naudas ir nepieciešams, lai atrisinātu radušos situāciju, tad ir jāizvēlas uzticamākais naudas aizdevējs un jāpiesaka kredīts. Pēc naudas aizdevuma saņemšanas jāizmanto kredīts neparedzētu izdevumu apmaksai un vēlāk jāsastāda plāns aizdevuma atmaksai. Vienkārši, ātri un ērti!

Daži piemēri situācijām, kad nekavējoties nepieciešams naudas kredīts

Situācija Nr.1: Līdz algai ir palicis vairāk par nedēļu, bet vajadzīga nauda „izdzīvošanai” – pirmās nepieciešamības preces, pārtika. Tāpat jāveic vēl daži maksājumi vai jāapmaksā steidzami rēķini.

Situācija Nr.2: Nekavējoties nepieciešams zobārsta apmeklējums. Zobu sāpes vai citas stomatoloģiskas problēmas var sākties ļoti negaidīti. Šobrīd nav pieejami naudas līdzekļi zobu ārstēšanai, arī iekrājumu nav, bet zobārsta apmeklējumu atlikt uz vēlāku laiku nevar.

Situācija Nr.3: Rodas neparedzēti izdevumi – salūst ledusskapis. Ātri nepieciešams remonts vai arī jānopērk jauns ledusskapis. Mēneša budžetā tas nebija ieplānots, tomēr nauda ir vajadzīga nekavējoties.

Situācija Nr.4: Internetā ir atrasts lielisks piedāvājums lētam ceļojumam uz ārzemēm, tomēr apmaksāt visu ceļojuma summu šobrīd nav iespējams. „Karstais” piedāvājums jau pavisam drīz nebūs pieejams, bet ir tik liela vēlēšanās aizbraukt tieši uz šo valsti, turklāt par izdevīgu cenu.

Situācija Nr.5: Ir ieplānots nopirkt jaunu gultu bērnam. Gultiņa ir noskatīta, un nauda ir sakrāta, tomēr veikalā ir iepatikusies cita gultiņa – vizuāli pievilcīgāka, no kvalitatīvāka materiāla, bet tajā pašā laikā arī dārgāka. Pietrūkst pavisam nelielas naudas summas, tomēr „uz sitiena” šī nauda nav pieejama, jo budžetā tas nebija ieplānots.

Risinājums visās minētājās situācijās

Ja aizņemties no radiniekiem vai draugiem nav ērti dažādu ētisku apsvērumu dēļ, tad naudas kredīts būs labs risinājums šādā situācijā. Turklāt, zinot savu algas dienu, var izrēķināt, uz cik lielu atmaksas termiņu naudu aizņemties. Lielākā šāda kredīta saņemšanas priekšrocība ir ātrums, kad kredīts tiek pārskaitīts uz klienta bankas kontu pat 10 minūšu laikā. Tas ir īpaši ērti ekstrēmās situācijās, kad nekavējoties nepieciešama nauda.

Katram noteikti būs savs individuāls piemērs situācijām, kad ātrais kredīts būs visvairāk nepieciešams. Svarīgākais ir izvērtēt, cik liela naudas summa ir vajadzīga, un tik daudz arī aizņemties, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

Read more