Ātro kredītu daudzveidība – kādu izvēlēties?

Ātro kredītu daudzveidība – kādu izvēlēties?

februāris 23, 2015
|

Informācija un zināšanas vienmēr ir labākās patērētāju priekšrocības situācijās, kad jāizvēlas kāda prece vai pakalpojums. Izvēloties konkrētu pakalpojumu, vispirms ir ieteicams salīdzināt cenu piedāvājumus, noteikumus, dažādus izdevīgus piedāvājumus, tādā veidā iegūstot pilnīgu priekšstatu par nozares uzņēmumu piedāvājumiem, kas savukārt palīdz izdarīt pareizo izvēli attiecībā uz vēlamo vai nepieciešamo pakalpojumu. Tas attiecas arī uz ātro kredītu izmantošanu.

Ātrie kredīti internetā ir, iespējams, populārākais naudas aizdevuma veids. Tā kā Latvijā ir ļoti attīstīts un konkurētspējīgs nebanku kredītdevēju tirgus, tad patērētājiem tiek piedāvāti visdažādākie pakalpojumi, jaunumi, inovācijas, iespējas, kas saistītas ar īstermiņa aizdevuma saņemšanu.

Katrs naudas aizdevējs cenšas piedāvāt saviem klientiem ne tikai izdevīgākās procentu likmes, bet arī ērtākos naudas saņemšanas veidus. Kas šobrīd pieejams Latvijas nebanku kredītdevēju tirgus piedāvājumā? Kādas ir dažādu naudas aizdevumu labākās priekšrocības un iespējas? To lasiet šeit.

Ātrie kredīti internetā

Īstermiņa aizdevumi, kas paredzēti neplānotu un svarīgu tēriņu segšanai. Ātrie kredīti internetā tiek izsniegti Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuriem ir regulāri ienākumi un pozitīva kredītvēsture. Piesakoties šāda veida kredītam, ir nepieciešams vienu reizi reģistrēties naudas aizdevēja mājas lapā, izpildot dažus ļoti vienkāršus reģistrēšanās soļus.

Read more
Pēc veiksmīgas reģistrācijas ir iespējams pieteikt nepieciešamo naudas summu no sava lietotāja profila. Tāpat savā profilā var apskatīt noderīgu informāciju par kredīta saņemšanas noteikumiem, dažādiem jaunumiem, akcijām, ko piedāvā attiecīgais aizdevējs. Internets ir pieejams ikvienam, tāpēc ātrie kredīti internetā ir noformējami ātri un ērti, jo nav nepieciešams doties uz naudas aizdevēja biroju, tāpat arī nav vajadzīga izziņa no darba vietas un ķīla, ne arī galvotājs.

Sms kredīti
Sms kredīti tāpat kā ātrie kredīti internetā ir nelielu naudas summu aizdevumi ar dažādiem atmaksas termiņiem (visbiežāk līdz 30 dienām). Sms kredīta saņemšanai ir aktuāli visi tie paši noteikumi, kas attiecināmi uz ātrajiem kredītiem internetā. Šāds pakalpojums ir vēl ātrāks un ērtāks, jo nepieciešamo naudas summu ir iespējams saņemt, nosūtot tikai vienu SMS, kurā jānorāda aizdevuma summa un vēlamais atmaksas termiņš.

Aizņemoties sms kredītu pirmo reizi pie konkrēta aizdevēja, būtu jāatceras, ka sākumā būs nepieciešama reģistrācija internetā. Pēc reģistrācijas, kuras laikā naudas aizdevējs uzzina klienta bankas kontu, uz kuru tiks pārskaitīts kredīts, ir iespējams kredītu pieteikt ar īsziņas palīdzību. Daži naudas aizdevēji piedāvā pirmo kredītu pieteikt internetā, toties, sākot jau ar otro aizdevumu, to ir iespējams izdarīt ar mobilā tālruņa palīdzību.

Kredītlimits

Daudzi naudas aizdevēji (piemēram, Vivus.lv) piedāvā izmantot kredītlimitu. Kredītlimits ir maksimālā aizdevuma summa, kuru var aizņemties no konkrētā aizdevēja. Ar katru atmaksāto aizdevumu ir iespējams kredītlimitu palielināt. Pie Vivus.lv kredītlimita ietvaros var saņemt papildu aizdevumu bez komisijas maksas par tā izsniegšanu.

Kredīti lielākiem izdevumiem

Ja tika pieņemts lēmums par tāda pakalpojuma kā ātrie kredīti internetā izmantošanu, tad nepieciešamības gadījumā ir iespējams saņemt arī lielākas naudas summas (pat līdz 3000 EUR). Lielāku naudas aizdevumu var aizņemties ar vairāku mēnešu atmaksas termiņu (līdz 24 mēnešiem). Šajā gadījumā aizdevuma atmaksa tiek veikta vienādi sadalītos ikmēneša maksājumos. Tāpat kā ātrie kredīti internetā, kredīti lielākiem izdevumiem tiek izsniegti bez ķīlas un galvotāja.

Katram ir savas vajadzības un individuālas situācijas, kad ātrie kredīti internetā var palīdzēt, ja nekavējoties ir nepieciešami papildu naudas līdzekļi. Izvērtējot vairāku naudas aizdevēju piedāvātos pakalpojumus un nosacījumus, ir iespējams atrast piemērotāko un sev visērtāko naudas aizņemšanās veidu un drošā veidā saņemt nepieciešamo naudas summu.

Read more