Ātrs naudas aizdevums bez ķīlas un galvotāja

Ātrs naudas aizdevums bez ķīlas un galvotāja

marts 13, 2015
|

Nereti tieši ātrs aizdevums jeb ātrais kredīts var izpalīdzēt situācijās, kad steidzami ir nepieciešama nauda. Vai atpazīsti sevi situācijā, kad pietrūkst nelielas naudas summas līdz algai vai ir jāveic kādi steidzami maksājumi, kurus nedrīkst atlikt uz vēlāku laiku? Neparedzētās situācijās naudas saņemšanas ātrumam ir svarīga nozīme, tāpēc ātrais aizdevums būtiski ietaupa laiku, jo, piesakoties kredītam, nav nepieciešama ķīla un galvotājs, ne arī kādi papildu dokumenti.

Ja Tev nepieciešams ātrais aizdevums, tad…

Sākumā izpēti vairāku naudas aizdevēju piedāvājumus, salīdzinot procentu likmes, minimālās un maksimālās summas, kuras var aizņemties, kā arī atmaksas termiņus un vecuma ierobežojumus aizdevuma saņemšanai. Izvēlies Tev piemērotāko kredītdevēju, kas piedāvā tieši Tev visizdevīgākos nosacījumus.

Ja esi jaunais klients, tad veic ātru reģistrāciju izvēlētā naudas aizdevēja mājas lapā, izpildot dažas instrukcijas, kā, piemēram, viena eiro centa nosūtīšana uz aizdevēja kontu. Tas ir nepieciešams tāpēc, lai naudas aizdevējs visdrošākajā veidā uzzinātu Tavu bankas kontu, uz kuru tad arī tiks pārskaitīts aizdevums.

Piesakoties ātrajam kredītam, neaizmirsti, ka…

Naudas aizdevums internetā ir ātrākais nepieciešamās summas saņemšanas veids, tāpēc, piesakoties kredītam, Tev nevajadzēs iesniegt izziņu no darba vietas, nebūs nepieciešama arī ķīla un galvotājs. Tāpat Tev nevajadzēs ierasties uz ātro kredītu sniedzēja biroju, lai aizpildītu dažādus dokumentus.

Aizņemšanās process notiek ar interneta starpniecību, izveidojot savu unikālo lietotāja profilu aizdevēja mājas lapā. Daudzi aizdevēji piedāvā arī kredīta pieteikšanu ar mobilā tālruņa palīdzību, nosūtot tikai vienu īsziņu. Tas ir sms kredīts. Ja Tev ērtāk ir izmantot šādu pakalpojumu, tad meklē naudas aizdevēju, kas piedāvā šo iespēju.

Read more

Aizdevums Tev būs nepieciešams, ja…

Steidzami ir vajadzīgi papildu naudas līdzekļi ļoti svarīgiem izdevumiem, tādiem kā ārstniecības izdevumu segšanai, pēkšņam sadzīves tehnikas vai automašīnas remontam, pirmo nepieciešamības preču iegādei, ja pietrūkst naudas līdz algai. Aizņemies tikai tādos gadījumos, kad nauda patiešām ir nepieciešama negaidītiem un svarīgiem tēriņiem.

Aizdevums Tev tiks piešķirts, ja…

Tev būs pozitīva kredītvēsture – nebūs kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību. Tāpat Tev ir jābūt regulāriem ikmēneša ienākumiem, lai veiksmīgi atmaksātu kredītu. Ievēro arī vecuma ierobežojumus, kas var atšķirties pie konkrētā aizdevēja. Visbiežāk naudas aizdevums tiek piešķirts pastāvīgiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem no 20 līdz 70 gadu vecumam.

Izvēlies tādu naudas aizdevēju, kas…

Piedāvā zemas maksas par kredīta izmantošanu un iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu, ja rodas tāda nepieciešamība. Tāpat izvēlies tādu aizdevēju, kas jaunajiem un jau esošajiem klientiem piedāvā dažādas akcijas, piemēram, pirmā kredīta saņemšanu bez maksas, nemaksājot procentus par izmantoto summu (jaunajiem klientiem) un atlaides kredītu komisijas maksai (pastāvīgajiem klientiem).

Izvēlies ātro kredītu, ja…

Tev nepieciešami papildu naudas līdzekļi neparedzētu tēriņu segšanai. Aizdevums būs piemērots tādā situācijā, kad draugiem vai radiniekiem nav iespējas Tev šobrīd aizdot nepieciešamo naudas summu. Tāpat, ja Tev šobrīd nav iekrājumu, vai arī tie ir paredzēti citiem mērķiem. Netērē iekrājumus, bet gan izvērtē iespēju saņemt naudas aizdevumu internetā.

Naudas aizdevums ir labs risinājums situācijās, kad nekavējoties ir nepieciešama nauda, tomēr aizņemies tikai tad, ka esi pārliecināts, ka spēsi kredītu atdot. Saplāno savu mēneša budžetu tā, lai aizdevums tiktu atmaksāts noteiktajā datumā. Tikai tādā veidā ir iespējams prātīgi izmantot savus naudas resursus, lai veiksmīgi lietotu ātrā kredīta pakalpojumus.

Read more