Credit24 Atsauksmes

credit24 atsauksmes

Credit24 Atsauksmes

novembris 25, 2015
|

credit24 atsauksmesIzvēloties nebanku kredītdevēju pakalpojumus, jāņem vērā virkne aspektu, piemēram, drošība, uzticamība, laba reputācija un, protams, atsauksmes. Credit24 veiktā aptauja par kreditētāja izvēli noteicošajiem aspektiem rāda, ka lielāku lomu ieņem tuvinieku viedokļi, bet, ja šādas iespējas nav vai tā netiek apsvērta, tiek meklēti citi informācijas avoti un vairums cilvēku interneta pārlūka meklētājā ievada atslēgas vārdus, piemēram, “Credit24 atsauksmes”.

Klientu apkalpošanas kultūra ir noteicošais faktors

Ir vērts iedziļināties principos, kā veidojas viedokļi par kredītdevējiem. Lai secinājumi būtu korekti, vērts balstīties uz faktiem. Piemēram, jau minētais Credit24, tāpat kā pārējie nebanku kredītdevēji, piedāvā dažādus īstermiņa aizdevumus ar atmaksas termiņu līdz vienam mēnesim, bet, salīdzinot ar citiem, kreditētājiem ir saskatāmas trīs būtiskas atšķirības:

  • Tiek piedāvāta lielāka aizņēmuma summa ar ilgāku atmaksas laiku (līdz 3000 eiro ar termiņu līdz 2 gadiem);
  • Tiek nodrošināti papildus pakalpojumi, piemēram, līdz šim tikai banku piedāvātā virtuālā kredītkarte jeb kredītlīnija;
  • Lai veicinātu pārdomātu lēmumu pieņemšanu, tiek piemērota komisijas maksa arī pirmajam kredītam.

Piesakies

Lai arī vairumam cilvēku šķiet, ka, piesakoties aizņēmumam, noteicošais aspekts ir uzņēmuma noteiktā kredītu atmaksas politika, daudz nozīmīgāka ir apkalpošanas kultūra un darbība klientu interesēs. Proti, ja piedāvājums ir klientam draudzīgs, bet apkalpošana nav patīkama, klientam var rasties vilšanās sajūta, kas var iespaidot turpmāko sadarbību. Līdz ar to var secināt, ka atsauksmes veido gan sniegtais pakalpojums un tā kvalitāte, gan klientu emocionālie aspekti.

Pozitīvas atsauksmes un godīgi līguma nosacījumi

Par kredītdevēju Credit24 atsauksmes ir pozitīvas, jo tiek piedāvāti ne tikai kvalitatīvi pakalpojumi, bet arī īstenota laipna un draudzīga klientu apkalpošana un pretimnākšana. Būtiski, ka, izvēloties šo kredītdevēju, nav jāmeklē “zemūdens akmeņi”, jo tā darbības pamatā ir princips nemainīt spēles noteikumus tās laikā jeb īstenot godīgu saistību izpildi no abām iesaistītajām pusēm.

Vairāk informācijas par uzņēmumu var iegūt mājaslapā www.credit24.lv vai sazinoties ar uzņēmuma atsaucīgajiem speciālistiem, zvanot 8824 vai rakstot uz info@credit24.lv.