Crediton.lv atsauksmes - nozīmīgs faktors aizdevuma izvēlē

crediton atsauksmes

Crediton.lv atsauksmes – nozīmīgs faktors aizdevuma izvēlē

novembris 24, 2015
|

crediton atsauksmesĀtrie kredīti ir mūsdienīgs aizņemšanās veids. Tā ir iespēja sev vēlamo naudas summu saņemt ērti un ātri, aizdevumu noformējot internetā.

Ja vēlies aizņemties pēc iespējas izdevīgāk, svarīgi iepazīties ne tikai ar līguma nosacījumiem, bet arī izlasīt citu kredītņēmēju atsauksmes. Tieši atsauksmēm ir liela nozīme, ja vēlies gūt pēc iespējas precīzāku priekšstatu par aizdevēja darbu.

Piesakies

Crediton.lv atsauksmes noderēs ne tikai, lai iepazītos ar citu klientu pieredzi, bet arī, lai veiksmīgāk izvēlētos piemērotāko aizdevuma veidu.

Īstermiņa aizdevums vai kredītlīnija

Ņemot vērā klientu dažādās vajadzības, Crediton.lv piedāvā divu veidu kredītus – īstermiņa aizdevumu un kredītlīniju. Īstermiņa aizdevums dod iespēju aizņemties līdz EUR 300. Atmaksas termiņš ir 40 dienas. Turklāt pirmais kredīts būs pilnīgi bez maksas – jāatdod tik, cik aizņēmies. Savukārt lielāku dzīves plānu īstenošanai piemērota būs kredītlīnija, kas nodrošina līdz pat 1000 eiro lielu aizdevumu uz 6 mēnešiem. Lai arī kredītlīnija ir salīdzinoši jauns piedāvājums nebanku kredītu tirgū, Crediton.lv atsauksmes liecina, ka to novērtē arvien vairāk cilvēku. Lai izvēlēties sev piemērotāko risinājumu pēkšņās naudas grūtībās, cilvēki iepazīstas ar jau esošo klientu atsauksmēm.

Lai noformētu kredītu pie Crediton.lv, nepieciešams veikt tikai trīs vienkāršus soļus:

  • Reģistrējies aizdevēja mājas lapā;
  • Piesakies sev vēlamajam aizdevumam;
  • Pozitīvas atbildes gadījumā sagaidi naudu savā bankas kontā.

Piesakies

Ātrie kredīti var kļūt par izdevīgu risinājumu negaidītās situācijās, kad jāveic neatliekams maksājums. Pirms aizdevuma noformēšanas izlasi Crediton.lv atsauksmes un iepazīsties ar citu aktuālo informāciju par aizdevēja piedāvājumiem, jo tas palīdzēs izdarīt pareizo izvēli.