Izdevīgi aizdevumi arī jauniešiem

Izdevīgi aizdevumi arī jauniešiem

marts 13, 2015
|

Ja esi kādreiz domājis par aizdevumu internetā, taču nobijies, vai tiešām kredīts tev būs pieejams, tad šaubas vari izmest no galvas, jo internetā aizdevums no 20 gadiem pieejams teju ikvienam.

Nebanku kredītdevēju iestādes internetā piedāvā saņemt kredītu jau no 20 gadiem, kā arī jāpiemin, ka ir arī aizdevēji, kas aizdevumu izsniedz jau no 18 gadiem. Svarīgākais ir apzināties, ka kredītu spēsi atdot laikā.

Kredīti šādos gadījumos tiek izsniegti tik tiešām gados jauniem cilvēkiem, kuri tikai nesen sasnieguši pilngadību. Protams, vairākiem var rasties jautājums, vai ātrie kredīti tik jauniem cilvēkiem tikt tiešām nepieciešami, taču tas ir diskutējams jautājums. Ja pilngadīgi jaunieši ir gana pieauguši, lai izdarītu svarīgus lēmumus, tad nevajag šaubīties arī par to, ka jaunieši var izsvērt visus plusus un mīnusus un kredītu paņemt atbildīgi. Katrs jaunietis pats var izvēlēties, vai šādu lēmumu pieņemt.

Read more

Kas aizdevējiem jāzina, lai klientam piešķirtu aizdevumu no 20 gadiem?

  • Pirmkārt, būtiski ir apzināties, ka kredīta ņēmējam būtu pietiekoši lieli un regulāri ikmēneša ienākumi, ar kuriem būtu iespējams ne tikai atmaksāt kredītu, bet arī dzīvot tālāk;
  • Svarīgi, lai klientam nebūtu slikta kredītvēsture un nebūtu būtisku parādu un neatmaksātu kredītu. Ja jaunietim tik agrā vecumā ir ne pārāk laba kredītvēsture, tad aizdevējs nopietnāk izvērtē, vai tiešām kredītu piešķirt. Tas nozīmē, ka īpaši svarīgi ir jau jaunības gados nesabojāt savu kredītvēsturi.

Ja klients ir pārliecināts, ka viņam ir stabili ienākumi, kā arī nav negatīva kredītvēsture, tad aizdevums no 20 gadiem viņam var būt pieejams.

Būtiski un pozitīvi ir tas, ka aizdevums internetā ir pieejams bez ķīlas. Tā kā jauniešiem, kas tikko sasnieguši pilngadību, vienīgais galvojums bieži vien ir tikai viņu ikmēneša ienākumi, tad ar to arī pietiek. Nav vajadzīgs ieķīlāt māju, zemi vai mašīnu. Tas ir lielisks bonuss un priekšrocība, ja salīdzina ar kredītiem bankās. Protams, ir arī tādi aizdevēji, kas nosaka, ka aizdevums no 20 gadiem var tikt piešķirts arī pret ķīlu, ja klients nespēj uzrādīt regulārus ikmēneša ienākumus. Tas nozīmē, ka šādos gadījumos jauniešiem atliek vien izvērtēt, pie kura no aizdevējiem internetā vērsties, lai varētu saņemt kredītu vai nu ar ķīlu, vai nu ar saviem regulārajiem ienākumiem. Izvēle ir katra jaunieša ziņā.

Ikviens aizdevējs, kā arī salīdzināšanas portāls Livit, iesaka izvērtēt, vai tiešām ātrais kredīts ir nepieciešams un, ja nepieciešams, tad izvērtēt, vai to spēsi atdot.

Galvenie iemesli, kad jaunieši ņēmuši kredītus un spējuši arī atdot:

  • Ja līdz algai atlikušas pāris dienas, bet nauda nepieciešama steidzami;
  • Ja negribas nokavēt kāda izdevīga pirkuma iegādi;
  • Ja steidzami jānorēķinās par komunālajiem maksājumiem;
  • Ja nepieciešama nauda auto remontam.

Ja kāds no šiem iemesliem atbilst arī tavai situācijai, tad nevajag kautrēties, bet gan vērsties pie aizdevēja, un izstāstīt, kas tad īsti ikdienā par problēmu. Aizdevējs būs priecīgs piedāvāt klientam izdevīgāko risinājumu, lai aizdevums no 20 gadiem nevis sagādātu problēmas, bet gan risinātu tās.

Read more