Kā izvēlēties labāko naudas aizdevēju?

Kā izvēlēties labāko naudas aizdevēju?

marts 13, 2015
|

Kredīti internetā ir mūsdienīgs finanšu sektora pakalpojums, kas paredz īstermiņa aizdevumus ar dažādiem atmaksas termiņiem. Saņemt aizdevumu ir ātri un vienkārši, pieteikuma izskatīšana notiek pat 10 minūšu laikā. Nepieciešama vien ātra reģistrācija naudas aizdevēja mājas lapā, un vajadzīgā naudas summa neparedzētu izdevumu segšanai tiek ieskaitīta klienta bankas kontā maksimāli īsā laika posmā.

Kredīti internetā var kļūt par labu risinājumu situācijās, kad nekavējoties nepieciešami papildu naudas līdzekļi, tomēr iekrājumu nav, arī draugiem un radiniekiem lūgt naudu nav īpaši ērti. Latvijā ir ļoti konkurētspējīgs un attīstīts nebanku kredītdevēju tirgus, tāpēc arī uzņēmumu, kas piedāvā īstermiņa aizdevumus, ir diezgan daudz. Tieši tāpēc ir būtiski izvēlēties vislabāko un izdevīgāko naudas aizdevēju, kas piedāvā izdevīgākos nosacījumus kredīta saņemšanai.

Daži padomi uzticama naudas aizdevēja izvēlei:

  1. Pārliecināties, vai konkrētam naudas aizdevējam ir licence īstermiņa aizdevuma sniegšanai. To visbiežāk ir iespējams atrast aizdevēju mājas lapās, kur tiek norādīts licences numurs un izsniegšanas datums. Licence ir pierādījums tam, ka izvēlēsieties drošu un atbildīgu naudas aizdevēju.
  2. Neaizņemties no mazpazīstamiem naudas aizdevējiem, bet gan izvēlēties Latvijā vadošus un populārus aizdevējus (piemēram, Vivus.lv, SMScredit.lv), kas nodrošinās vislabāko apkalpošanu, datu drošību, izdevīgus piedāvājumus.
  3. Pievērst uzmanību konkrētā naudas aizdevēja piedāvātajām procentu likmēm. Salīdzinot likmes, ir iespējams izvēlēties labāko aizdevēju, kas piedāvā izdevīgāko piedāvājumu.
  4. Kredīti internetā ir finansiāla atbildība aizdevuma saņēmējam, tāpēc visi naudas aizdevēji piedāvā savus līguma nosacījumus. Tieši tāpēc pirms aizņemšanās ir obligāti jāizlasa līguma noteikumi un jāiepazīstas ar pirmslīguma informāciju. Ja Jūs piekrītat visiem noteikumiem un atbilstat aizdevēja prasībām, tad droši aizņemieties Jums nepieciešamo summu.
  5. Izpētīt, vai konkrētais aizdevējs ir Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas (LNKA) biedrs. LNKA misija ir veidot uzticamu un sociāli atbildīgu kreditēšanas praksi, uzlabojot kredīta sniegšanas pakalpojumus. LNKA biedri rūpējas par drošu un godprātīgu kreditēšanu.

Saņemt naudu

Tāpat jāpievērš uzmanība:

  • Īpašajām akcijām, atlaidēm un lojalitātes programmām, ko piedāvā naudas aizdevēji. Daudzi aizdevēji piedāvā pirmo kredītu saņemt bez maksas, nemaksājot nekādus procentus par tā izmantošanu.
  • Pirmajai kredīta summai. Atkārtoti aizņemoties, ir iespējams saņemt lielāku naudas aizdevumu.
  • Kredīta izskatīšanas un saņemšanas laikam. Kredīti internetā var tikt pārskaitīti pat 10 minūšu laikā, tomēr pieteikuma izskatīšanas laiks var atšķirties pie konkrētā naudas aizdevēja, tāpēc iepriekš būtu vēlams noskaidrot šo laiku gadījumā, ja laika faktoram ir svarīga nozīme naudas saņemšanā.
  • Iespējai pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu, ja rodas tāda nepieciešamība. Vairāki naudas aizdevēji piedāvā pagarināt termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām. Daudzās situācijās tas ir ļoti būtiski, ja rodas kādas problēmas ar aizdevuma atmaksu.

Tikai iepriekš izpētot visu pieejamo un aktuālo informāciju par naudas aizdevējiem, kas piedāvā tādus pakalpojumus kā kredīti internetā, ir iespējams izvēlēties uzticamu aizdevēju, kas piedāvā izdevīgākās procentu likmes un labākos līguma noteikumus. Tāpat, izvēloties naudas aizdevēju, kas piedāvā dažādas lojalitātes programmas ar atlaidēm un īpašajām akcijām, ir iespējams veidot ilgtermiņa sadarbību, saņemot kvalitatīvu un individuālu apkalpošanu.

Kredīti internetā ir ātrākais un ērtākais naudas aizdevuma saņemšanas veids. Ievērojot un sekojot iepriekš minētajiem padomiem attiecībā uz labākā aizdevēja izvēli, ir iespējams saņemt ātro kredītu no uzticama un atbildīga naudas aizdevēja, kas ir ļoti svarīgi abpusēji veiksmīgas sadarbības veidošanai.

Saņemt naudu