Kā saņemt ātro kredītu?

Kā saņemt ātro kredītu?

februāris 23, 2015
|

Neparedzēti izdevumi var pārsteigt ikvienu. Ir situācijas, kad pietrūkst naudas līdz algai vai steidzami ir jāiegādājas kāds ļoti svarīgs pirkums, tomēr lieki naudas līdzekļi tieši šobrīd nav pieejami. Zvans draugam? Vai tomēr lūgt draugiem un radiniekiem naudu nav īpaši ērti? Tādos gadījumos, kad nepieciešams ātrs risinājums, glābt situāciju var ātrie kredīti.

Ātrie kredīti ir mūsdienīgs finanšu pakalpojums, kas īstenojams ar interneta starpniecību. Lielākā priekšrocība šādam naudas aizdevuma veidam ir ātrums un iespēja aizņemties naudu uz īsu laika posmu, kas savukārt paredz mazākas summas kredīta atmaksāšanai. Tātad – jo īsāks ir atmaksas termiņš, jo mazāk klientam ir jāmaksā par aizdevumu.

Ātrie kredīti ir ātrākais un ērtākais naudas aizdevuma veids, pateicoties efektīvam informācijas tehnoloģiju pielietojumam. Lai arī pakalpojums tiešām ir ātrs un klientam izdevīgs, kredīta piešķiršanas process ietver vairākus soļus, kas nodrošina, ka ātrie kredīti tiek piešķirti atbildīgi un ir pieejami tikai tiem patērētājiem, kuri atbilst noteiktām prasībām.

Ātrie kredīti tiek izsniegti pēc vairākiem kritērijiem:

  1. Naudas aizdevuma saņēmējam ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam ar regulāriem ienākumiem.
  2. Pastāv arī vecuma ierobežojums: lielākoties kredīta saņēmējam ir jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem (tomēr vecums var atšķirties atkarībā no konkrēta naudas aizdevēja prasībām).
  3. Saņemot naudas kredītu, nedrīkst būt kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām, tātad jābūt pozitīvai kredītvēsturei.
  4. Tāpat nepieciešams bankas konts kādā no bankām Latvijā, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un e-pasts.

Ātrie kredīti tiek noformēti un izsniegti ļoti ātrā un klientam ērtā veidā. Tā kā aizdevuma noformēšana notiek internetā, ir nepieciešama vien ātra reģistrācija, kuras laikā kredīta saņēmējam jāiesniedz noteikta informācija, piemēram, nodarbošanās, vecums, finanšu stāvoklis. Katram klientam ir pieejams savs tiešsaistes profils, kurā var pieteikt aizdevumu, apskatīt aktuālu informāciju par rēķiniem, aizdevuma un līguma nosacījumiem, jaunumiem par īpašajiem piedāvājumiem un atlaidēm.

Read more
Kas notiek pēc reģistrācijas?
Izvēloties uzticamu naudas aizdevēju un izveidojot savu profilu uzņēmuma mājas lapā, ir iespējams pieteikt nepieciešamo naudas summu. Reģistrējoties pirmo reizi, ir jāpārskaita EUR 0,01 no sava bankas konta uz aizdevēja bankas konta numuru. Tas ir nepieciešams tāpēc, lai kredītdevējs visdrošākajā veidā uzzinātu klienta bankas kontu, uz kuru turpmāk tiks pārskaitīts naudas aizdevums. Viena eiro centa pārskaitījums apstiprina, ka klients piekrīt līgumam un apņemas kredītu atmaksāt.

Īstermiņa aizdevumu piešķiršana
Ātrie kredīti tiek piešķirti tikai pēc klientu maksātspējas izvērtēšanas. Nosūtot pieteikumu par aizdevuma saņemšanu, naudas aizdevējs dažu minūšu laikā pārbauda klienta kredītvēsturi un pieņem lēmumu par naudas kredīta izsniegšanu. Pozitīva lēmuma gadījumā ātrie kredīti tiek pārskaitīti uz klienta norādīto bankas kontu pat 10 minūšu laikā.

Lai saņemtu naudas aizdevumu, nav nepieciešami ne dokumenti, ne galvotājs. Tāpēc ātrie kredīti ir ērtākais veids, kā saņemt nepieciešamo naudas summu bez liekām formalitātēm. Tā kā steidzamās situācijās tieši naudas saņemšanas ātrumam ir izšķirošā nozīme, tad kredītu saņemšanas process tiek padarīts pēc iespējas ātrāks. Svarīgākais ir atrast uzticamu un atbildīgu naudas aizdevēju, kas darbojas savu klientu interesēs.

Salīdzinot populārākos naudas aizdevējus, ir iespējams izvēlēties labāko kredītdevēju, kas piedāvā izdevīgākās procentu likmes. Izvērtējot savas spējas atmaksāt aizdevumu, naudas aizņemšanās no uzticama naudas aizdevēja var kļūt par labu risinājumu situācijās, kad nekavējoties nepieciešami papildu naudas līdzekļi.

Read more