Kāpēc izvēlēties ātro kredītu?

Kāpēc izvēlēties ātro kredītu?

marts 13, 2015
|

Vai ir pazīstama situācija, kad pietrūkst naudas līdz algai, nepieciešams iegādāties neplānotu, bet ļoti steidzamu pirkumu vai pakalpojumu, jānomaksā rēķini, bet mēneša budžets jau ir iztērēts? Tādās situācijās nekavējoties ir nepieciešami papildu naudas līdzekļi, bet iekrājumu nav, arī aizņemšanās no draugiem un radiniekiem nav tas labākais risinājums dažādu ētisku apsvērumu dēļ. Ja situācija liekas bezcerīga – neuztraucieties, tā nav! Vienmēr ir pieejams kāds veiksmīgs problēmas atrisinājums.

Viens no populārākajiem un mūsdienīgākajiem naudas aizņemšanās veidiem ir ātrie krediti, kas ļauj ātrā un ērtā veidā saņemt nepieciešamo naudas summu ar dažādiem atmaksas termiņiem. Visbiežāk var aizņemties naudu ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām, bet ir arī tādi naudas aizdevēji, kas piedāvā naudas aizdevumus arī uz ilgāku laiku (līdz pat 24 mēnešiem). Ātro kredītu sniedzēji piedāvā aizņemties dažādas naudas summas, sākot jau no 5 EUR un līdz pat 3000 EUR.

Read more
Kāpēc pieteikties ātrajam kredītam?

 • Kredīti tiek piešķirti ļoti ātrā, vienkāršā un klientam ērtā veidā ar interneta vai mobilā tālruņa palīdzību.
 • Piesakoties kredītam, nav jāiesniedz dokumenti un nav nepieciešams galvotājs vai ķīla. Naudas saņēmējam ir jābūt bankas kontam jebkurā bankā Latvijā, e-pastam un mobilajam tālrunim.
 • Iespēja pirmo aizdevumu saņemt bez maksas, nemaksājot procentus pēc kredīta atmaksas. Tāpat klientiem bieži tiek piedāvātas īpašas akcijas un atlaides.
 • Pieteikšanās process naudas aizdevuma saņemšanai ir maksimāli ātrs. Kredīti var tikt pārskaitīti pat dažu minūšu laikā. Arī lēmums par kredīta piešķiršanu vai atteikumu tiek pieņemts ļoti īsā laika posmā.
 • Pieteikties kredītam var no jebkuras vietas Latvijā. Nav nepieciešama fiziska klātbūtne kādā no naudas aizdevēju birojiem.
 • Nepieciešamības gadījumā ir iespējams pagarināt kredīta atmaksas termiņu.
 • Profesionāla, kvalitatīva un individuāla apkalpošana, ko piedāvā vairāki uzticami naudas aizdevēji (piemēram, SMScredit.lv, Vivus.lv).

Piesakoties īstermiņa naudas aizdevumam, ir jāveic tikai trīs vienkārši soļi. Pirmkārt, jāreģistrējas naudas aizdevēja mājas lapā, izveidojot savu tiešsaistes profilu. Pēc veiksmīgas reģistrācijas jānosūta pieteikums nepieciešamās summas saņemšanai. Naudas aizdevējs dažu minūšu laikā izvērtē klienta kredītvēsturi un pieņem lēmumu par kredīta piešķiršanu. Tad pieprasītā naudas summa tiek pārskaitīta uz reģistrācijas laikā norādīto bankas kontu. Viss process notiek ātri, droši un vienkārši. Instrukcijas, ko sniedz naudas aizdevēji, ļauj ātrā veidā saņemt naudas summu, kas nepieciešama steidzamu situāciju risināšanai.

Īstermiņa krediti ir paredzēti situācijās, kad steidzami nepieciešami papildu naudas līdzekļi, piemēram:

 • nepieciešami līdzekļi steidzamiem medicīniskajiem pakalpojumiem, kurus nevar atlikt uz ilgāku laiku;
 • salūst automašīna vai sadzīves tehnika, tāpēc ātri ir nepieciešama nauda remontam;
 • līdz algas dienai ir palikušas tikai dažas dienas, tomēr naudas līdzekļi ir vajadzīgi tieši tagad;
 • nepieciešams iegādāties neplānotu, bet ļoti steidzamu pirkumu, kuram šobrīd tiek piedāvāta ļoti laba cena.

Daudzi naudas aizdevēji piedāvā iespēju ietaupīt uz procentu maksājumiem, atmaksājot kredītu ātrāk, bez soda sankcijām. Tāpat daudzi aizdevēji nepieprasa papildu maksas par pieteikumu noformēšanu, naudas pārskaitījumiem, atmaksas biežumu, utt. Viss, kas jāatmaksā, ir tikai pieteiktā naudas summa un konkrētā naudas aizdevēja piedāvātā procentu likme.

Ātrie kredīti gadījumos, kad steidzami nepieciešama konkrēta naudas summa, spēj atrisināt radušos situāciju. To lielākā priekšrocība ir ātrums, pateicoties mūsdienīgam tehnoloģiju pielietojumam, kā arī iespēja aizņemties naudu uz īsu laika posmu, nemaksājot lielas procentu likmes.

Read more