Kredīts ar sliktu kredītvēsturi – vai tas iespējams?

Kredīts ar sliktu kredītvēsturi – vai tas iespējams?

marts 13, 2015
|

Lielajā ātro kredītu gūzmā bieži vien apjūc, jo nezini, kur vari paņemt izdevīgāko kredītu, atbilstoši savai kredītvēsturei? Tad tev noteikti jāapmeklē kredītu salīdzināšanas portāls Livit, kur vari uzzināt visu sev nepieciešamo informāciju par un ap kredītiem.

Soļi līdz kredīta apstiprināšanai:

  • Salīdzini un izvēlies sev draudzīgāko aizdevēju;

Ja nauda nepieciešama, taču radušās aizdomas, ka kredītvēsture varētu būt slikta, tad noteikti nemet plinti krūmos. Livit iesaka mēģināt pieteikt kredītu pie vairākiem aizdevējiem, jo katrs no tiem izvērtē savus klientus individuāli. Bieži vien kāds no kreditoriem ir gatavs uzņemties lielāku risku.

  • Noskaidro, vai tev patiesi ir slikta kredītvēsture;

Nekad nevajag aprobežoties ar savu subjektīvo vērtējumu. Iespējams esi savu kredītvēsturi mālējis pārāk melnās krāsās. Livit iesaka sazināties ar katra aizdevēja speciālistiem, lai saprastu, vai tiešām ātro kredītu devējiem jūsu vēsture būs tik melna.

  • Izvēlies piemērotāko kredītu un atmaksas veidu;

Ļoti svarīgi ir izvēlēties sev piemērotāko aizdevumu un aizdevuma atmaksas veidu. Ja baidies, ka varētu rasties sarežģījumi kredīta atmaksā, tad labāk izvēlies tik lielu aizdevumu, kādu zini, ka spēsi atmaksāt. Kā arī pievērs uzmanību kredītu procentu maksājumiem un termiņam.

Saņemt naudu

Ja būsi atbildīgs un ieinteresēts kredīta ņemšanā, tad, uzsākot dialogu ar aizdevēju, ātri vien sapratīsi, ka tikai vajag vairāk pacensties, lai noskaidrotu izdevīgāko aizdevēju un aizņemšanās apjomu.

Kādi ir risinājumi, ja kredītvēsture ir tik tiešām slikta?

  • Kredītu apvienošanas opcija;

Viens no labākajiem risinājumiem ir veikt kredītu apvienošanu jeb pārkreditēšanu ar pakāpenisku atmaksu. To iespējams izdarīt bankā, kā arī slēdzot līgumu ar Latvijas Nebanku kredītdevēju asociāciju. Sazinoties ar kreditoru speciālistiem, vari uzzināt sīkāku procedūras aprakstu.

  • Pieteikt maksātnespēju;

Lai noformētu maksātnespēju, parādniekam ar attiecīgu pieteikumu ir jāvēršas rajona (pilsētas) tiesā atkarībā no dzīvesvietas. Šeit attiecīgie speciālisti arī paskaidros, kādi ir kritēriji maksātnespējas piešķiršanai.

  • Lūgt naudu no draugiem vai radiem;

Ja gadījumā kredītu nav iespējams noformēt, vēl ir iespēja atrast kādu uzticamu draugu, kas labprāt izpalīdzētu un varētu naudu aizdot. Protams, lūgt pēc naudas no tuviniekiem nav vienkārši, taču, ja citu variantu nav, tad iespējams rīkoties arī šādi.

Saņemt naudu