Kredīts bez ķīlas pieejams ikvienam

Kredīts bez ķīlas pieejams ikvienam

marts 13, 2015
|

Vai kādreiz ir gadījusies situācija, kad kontā nav gluži tik daudz naudas, cik nepieciešams tūlītējiem maksājumiem? Ja šāda situācija ir gadījusies, tad noteikti talkā var nākt ātrie kredīti bez ķīlas. Tos var viegli un ātri noformēt, un jau pāris minūšu laikā nepieciešamā summa var būt jūsu kontā.

Kredīti bez ķīlas ir noformējami internetā pie ātro kredītu aizdevējiem. Šādu aizdevēju Latvijā ir ne mazums un katrs no tiem piedāvā vienu par otru izdevīgākus piedāvājumus saviem klientiem.

Piemēram, populārākie aizdevēji, pie kuriem iespējams vērsties, ja nepieciešams kredīts bez ķīlas, ir, piemēram, SMScredit.lv, Ondo.lv un Vivus.lv. Ikviens no šiem aizdevējiem pacenties, lai klientam tik tiešām ātrā laikā tiktu noformēts kredīts bez ķīlas.

Kas nepieciešams, lai noformētu ātro kredītu?

  • Dators;
  • Datoram noteikti nepieciešams interneta pieslēgums, jo, kā zināms, ātrā kredīta noformēšana un pieprasījuma iesniegšana notiek internetā.

  • E-pasta adrese;
  • Klientam jābūt izveidotai un aktīvai epasta adresei, kurā klients var saņemt nepieciešamos dokumentus.

  • Konts kādā no Latvijas bankām;
  • Loģiski, ka, lai aizdevējs spētu pārskaitīt naudu, klientam ir nepieciešams aktīvs bankas konts, kurā iespējams saņemt aizdevumu.

  • Mobilais telefons;
  • Mobilais telefons nepieciešams, lai saņemtu visus nepieciešamos paziņojumus un spētu sekot līdzi savām kredītsaistībām.

  • Laiks, lai aizpildītu kredīta pieteikumu
  • Tā kā ātrā kredīta noformēšana ir tik tiešām vienkārša, tev nebūs nepieciešams izbrīvēt daudz laika. Pietiks, ja kredīta noformēšanai atvēlēsi vien pāris minūtes. Katrā ziņā, tas neaizņems vairāk par pusstundu.

Saņemt naudu

Viena no labākajām lietām, ar ko noteikti var lepoties ikviens no ātro kredītu devējiem, ir tas, ka internetā ir pieejami kredīti bez ķīlas. Galvenokārt aizdevuma atmaksu garantē kredīta ņēmēja pastāvīgie ienākumi, līdz ar to nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, lai saņemtu kredītu.

Jāuzsver, ka ātro kredītu ņemšana internetā katrā ziņā ir daudz vienkāršāka, nekā kredīta ņemšana bankā. Galvenokārt tāpēc, ka nav jāiesaistās garās, sarežģītās un bieži vien apkaunojošas situācijās, kad kredīta sniedzējam tev jāpierāda, ka tu neesi negodīgs un kredītu spēsi atdot. Ātrie kredīti bez ķīlas internetā katrā ziņā ir vienkāršākais veids, kā ātri saņemt tik ļoti nepieciešamo aizdevumu.

Ņemot vērā to, ka, kā zināms, Latvijā ātro kredītu devēju netrūkst, ļoti svarīgi ir ikvienam klientam izvērtēt, kurš aizdevējs ir vispiemērotākais tieši viņam. Jo, protams, ikviens no kredītdevējiem ir izdomājis savus bonusus, kā piesaistīt klientus. Šajā gadījumā nāk talkā kredītu salīdzināšanas portāls Livit, kas zina visu aktuālo informāciju par kredītdevējiem internetā.

Piemēram, pie SMScredit.lv ātrie kredīti bez ķīlas ir pieejami no 20 gadiem. Iespējams paņemt kredītu no 5 līdz 425 eiro un laiku līdz 30 dienām ilgu atmaksas laiku. Labākais, ka šāds kredīts bankas kontā būs jau 10 minūšu laikā.

Savukārt aizdevējs Crediton.lv saviem klientiem piedāvā kredītu saņemt arī tad, ja klientam ir ne tik ideāla kredītvēsture. Protams, tas ir gadījumā, ka visi parādi ir nomaksāti jau kādu laiku atpakaļ. Arī pie Crediton.lv kredīti ir pieejami vien pāris minūšu laikā.

Salīdzināšanas portāls Livit noteikti nāks palīgā ne tikai ar padomiem un ieteikumiem, kur visizdevīgāk paņemt kredītus bez ķīlas, bet arī ar citiem ieteikumiem, kas saistīti ar jebkādu tēmu, kas skar ātros kredītus internetā.

Saņemt naudu