Kredīts bez procentiem – atdot tik, cik aizņēmies

Kredīts bez procentiem – atdot tik, cik aizņēmies

marts 13, 2015
|

Vai, ņemot kredītu, tev bieži vien nākas lādēties par to, cik daudz tu pārmaksā kredīta procentu maksājumos? Ja atbilde ir apstiprinoša, tad tev noteikti īstā vieta ir pie ātro kredītu aizdevējiem, kuriem piedāvājuma ir kas lielisks – kredīts bez procentiem.

Salīdzināšanas portāls Livit ir noskaidrojis, ka kredīts bez procentiem ir pieejams pie tik tiešām daudziem aizdevējiem Latvijā.

Kādi bonusi, ņemot ātro kredītu internetā?

  • Saņemsi naudu vien 10-15 minūšu laikā no kredīta pieteikšanas mirkļa;
  • Kredītu varēsi noformēt bez ķīlas, bez galvotāja un bez izziņas no darba vietas;
  • Kredītu varēsi atmaksāt pietiekoši ilgā laikā;
  • Pirmo kredītu varēsi ņemt bez procentiem, kas nozīmē, ka būs jāatdod tik, cik aizņēmies un ne centu vairāk;
  • Aizdevēji nodrošina anonimitāti, līdz ar to nevienam netiks ziņots, ka esi paņēmis ātro kredītu.

Šie bonusi nozīmē, ka kredīts bez procentiem internetā ir tik tiešām ļoti izdevīgs, jo naudu saņemsi ļoti ātri un ar pirmo kredītu nepārmaksāsi. Piemēram, SMSredit.lv piedāvā izdevīgus kredītus, jo šis aizdevējs piedomājis arī pie būtiskā kredīta apjoma, lai ikviens klients tik tiešām būtu drošs, ka aizņemties varēs tik, cik viņam nepieciešams. SMScredit.lv mājas lapā iespējams aizņemties jebkuru summu no 5 līdz 425 eiro, uz jebkuru termiņu no 1 līdz 30 dienām. Kā arī jāpiemin, ka šis aizdevējs, atšķirība no citiem, saviem klientiem piedāvā arī kredīta atmaksas atlikšanu, kas nozīmē, ka, iemaksājot katrai kredīta summai atbilstošu pagarināšanas maksu, pilno summu var atmaksāt vēlāk.

Saņemt naudu

Arī Ondo.lv ir pārliecināts, ka pirmais kredīts bez procentiem ir nepieciešams ikvienam klientam, līdz ar to arī pie šī aizdevēja šāda iespēja pastāv. Jāpiemin, ka Ondo.lv ir arī īpaši orientēts uz ilgstošu un abpusēji izdevīgu sadarbību ar ikvienu klientu, tāpēc aizdevējs sevišķi rūpējas par klientu ērtībām un ik mirkli tiek veikti tehniskie uzlabojumi sistēmā, kā arī tiek paplašinātas piedāvāto pakalpojumu iespējas.

Taču atceries, ka, ņemot kredītu, nedrīkst tikai skatīties pēc tā vien, vai kredītu paņemt ir ātri un vai pieejams kredīts bez procentiem. Jāņem vērā vairāki faktori!

Četri soļi pirms kredīta ņemšanas:

  1. Ievāc informāciju publiskajā telpā par dažādiem aizdevējiem Latvijā un pārliecinies par tā labo slavu un godīgumu, lai nekādā gadījumā internetā nesanāktu uzķerties un kādu negodīgu kompāniju;
  2. Atrodi to aizdevēju, pie kuras tieši tev ir visizdevīgāk ņemt kredītu. Salīdzināšanas portālā Livit vari atrast visu nepieciešamo informāciju par visiem aizdevējiem Latvijā. Salīdzini punktus, kas ir svarīgi tieši tev, un izvēlies piemērotāko. Atceries, ne viss, kas der visiem, der arī tev;
  3. Izvērtē savu ienākumu un izdevumu stāvokli un apdomā, vai tev tiešām ir nepieciešams kredīts, kā arī kārtīgi izsver, cik liels kredīts tev ir nepieciešams. Piemēram, ja nauda vajadzīga kādam konkrētam pirkumam, tad kredītu ņem tieši tik lielu, cik maksā šis pirkums, nevis par 50 vai 100 eiro lielāku;
  4. Jau iepriekš izdomāt un saplānot termiņu, kādā kredītu varēsi atdot, lai pēc mēneša nesanāk attapties pie kārtējās situācijas, kad makā naudas nav, taču ļoti vajag. Lai nebūtu situācija, ka kredīts jāņem vēlreiz, lai tikai atmaksātu iepriekšējo. Arī tas, ka internetā kredīts bez procentiem atvieglo tā atmaksu, tev tomēr ir jābūt piesardzīgam.

Ja šos četrus punktus esi ņēmis vērā un apzinājies visus riskus, tad droši vari paņemt nepieciešamo kredītu. Pats labākais, ka kredīta paņemšana aizņem vien pāris minūtes laika.

Saņemt naudu