Pāris klikšķi datorā un nauda tavā kontā

Pāris klikšķi datorā un nauda tavā kontā

marts 13, 2015
|

Vai kādreiz ir gadījies, ka negaidīti rodas izdevumi, kurus konkrētajā mēnesī tik tiešām nebiji plānojis? Ja tā, tad viens no labākajiem risinājumiem šādās situācijās ir naudas aizdevumi internetā, jo tie tik tiešām ir pavisam ērti un ātri pieejami vien pāris minūšu laikā.

Labākais, ka naudas aizdevumi internetā ir tik tiešām vienkārši noformējami. Kas tad īsti ir nepieciešams, lai noformētu ātro kredītu?

  • Dators;

Datoram papildus nepieciešams interneta pieslēgums, jo, kā zināms, ātrā kredīta noformēšana un pieprasījuma iesniegšana notiek internetā.

  • E-pasta adrese;

Klientam jābūt izveidotai un aktīvai epasta adresei, kurā klients var saņemt nepieciešamos dokumentus.

  • Konts kādā no Latvijas bankām;

Loģiski, ka, lai aizdevējs spētu pārskaitīt naudu, klientam ir nepieciešams aktīvs bankas konts, kurā iespējams saņemt aizdevumu.

  • Mobilais telefons;

Mobilais telefons nepieciešams, lai saņemtu visus nepieciešamos paziņojumus un spētu sekot līdzi savām kredītsaistībām.

  • Laiks, lai aizpildītu kredīta pieteikumu

Tā kā ātrā kredīta noformēšana ir tik tiešām vienkārša, tev nebūs nepieciešams izbrīvēt daudz laika. Pietiks, ja kredīta noformēšanai atvēlēsi vien pāris minūtes. Katrā ziņā, tas neaizņems vairāk par pusstundu.

Read more
Kad esi pārliecinājies, ka viss nepieciešamais kredīta saņemšanai jau ir turpat pie rokas, tad atliek vien pieteikt savu kāroto aizdevumu konkrētā aizdevēja mājaslapā. Kaut arī varētu šķist, ka tas ir vienīgais, kas tev jādara, lai saņemtu aizdevumu, atceries vēl ko svarīgu, kas piederas pie kredīta ņemšanas internetā.

Pirms piesakies kredītam, neizmirsti apdomāt to no visām pusēm:

 • Izvērtē, vai tev tiešām aizdevums nepieciešams neparedzētu un steidzamu izdevumu segšanai. Varbūt vari iztikt arī ar nelielu aizdevumu no draugiem vai radiem;
 • Kritiski paskaties uz saviem ienākumiem un izdevumiem un pārliecinies, ka kredītu tiešām varēsi atmaksāt. Ja saproti, ka kredītu atmaksāt būs grūti, tad varbūt vari samazināt kādu pozīciju savos izdevumos;
 • Ja esi nosliecies par labu kredītam, tad izvēlies, konkrēti kāda summa tev ir nepieciešama. Atceries, ka pie dažādiem kredītdevējiem vari paņemt dažādas summas. Taču neskrien tik ātri pie tā, kas dod visvairāk, jo, iespējams, tev pietiek ar kādu minimālu aizdevumu, piemēram, līdz 100 eiro, un nemaz nav nepieciešams lielais aizdevums – 1500 eiro, ko piedāvā neliels skaits kompāniju;
 • Izvēlies atbilstošu atmaksas termiņu, cik ilgā laikā kredītu varēsi atdot. Piemēram, aizdevumu pie Credit.24 iespējams atmaksāt termiņā no viena mēneša līdz pat diviem gadiem, taču pie citiem ātro kredītu aizdevējiem tas var atšķirties. Ej pie tā, kur tev pašam ir izdevīgāk;
 • Taču, ja vēl rodas kādi jautājumi, tad jebkurā dienā tu vari sazināties arī ar aizdevēju apkalpojošo personālu, gan zvanot par tālruni, gan rakstot uz epastu. Šie speciālisti tev noteikti palīdzēs izvēlēties piemērotāko risinājumu.

Kad esi apsvēris pilnīgi visus plusus un mīnusus un tiešām nosliecies par labu kredītam, tad atliek vien pieteikties attiecīgajam kredītam internetā. Tiešsaistē atzīmē sev nepieciešamo kredīta apjomu, atmaksas termiņus, kā arī sniedz savu kontaktinformāciju. Pēc kredīta pieteikuma tev atliek vien gaidīt apstiprinājuma tekstu no aizdevēja. Parasti tas notiek laika posmā no 10 līdz 30 minūtēm, kas nozīmē, ka mazāk kā 30 minūšu laikā tava prasītā nauda jau var būt tavā bankas kontā. Naudas aizdevumi internetā tik tiešām ir vienkāršs veids, kā saņemt nepieciešamos finanšu līdzekļus. Vienīgi atceries – kredīts internetā jāņem atbildīgi un jātērē prātīgi!

Read more