Sms kredīts – ātrākais naudas aizdevuma saņemšanas veids

Sms kredīts – ātrākais naudas aizdevuma saņemšanas veids

marts 13, 2015
|

Sms kredīts ir īstermiņa aizdevums, ko iespējams saņemt ar mobilā tālruņa palīdzību, nosūtot tikai vienu īsziņu. Pieprasītā naudas summa tiek pārskaitīta uz kredīta saņēmēja bankas kontu ļoti īsā laika posmā, parasti 10 – 15 minūtēs. Sms kredīts ir ērtākais naudas aizdevuma veids, jo to ir iespējams pieteikt no jebkuras vietas Latvijā. Viss, kas nepieciešams, ir mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Kā saņemt sms kredītu?
Lai veiksmīgi izmantotu sms kredītu, ir nepieciešama reģistrācija naudas aizdevēja mājas lapā. Reģistrācija ir jāveic tikai vienu reizi. Reģistrācijas laikā ir jāpārskaita 0,01 EUR uz aizdevēja kontu, lai aizdevējs varētu visdrošākajā veidā uzzināt klienta kontu, uz kuru tiks pārskaitīts sms kredīts. Arī reģistrācijas maksu nepieciešams pārskaitīt tikai vienu reizi.

Lai saņemtu ātro aizdevumu, kredīta saņēmējam ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem (vecuma ierobežojums pie konkrētā aizdevēja var atšķirties) ar regulāriem ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi. Tātad nedrīkst būt kavētu maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.

Sms kredīts tiek piešķirts bez jebkādu dokumentu iesniegšanas. Kredīta saņēmējam nav jāiesniedz izziņa no darba vietas, nav nepieciešams arī galvotājs un ķīla. Tieši tāpēc sms kredīts tiek uzskatīts par ātrāko naudas aizdevuma saņemšanas veidu, jo nav jātērē laiks dokumentu kārtošanai, aizpildīšanai un ilgai atbildes gaidīšanai par kredīta piešķiršanu. Tāpat nav nepieciešama fiziska klātbūtne kādā no naudas aizdevēja birojiem. Viss process notiek ātri, vienkārši un bez liekām formalitātēm.

Saņemt naudu

Kāpēc tieši sms kredīts?
Kad steidzami nepieciešama nauda, ilgi gaidīt nevar. Ir tādas situācijas, kad tieši naudas saņemšanas ātrumam ir izšķirošā nozīme. Tādos gadījums vispiemērotākais ir sms kredīts, jo tā saņemšana notiek ļoti ātri un ērti. Pirmkārt, pati pieteikuma iesniegšana ir īstenojama tikai ar vienas īsziņas palīdzību no jebkuras vietas Latvijā. Otrkārt, naudas saņemšana var aizņemt tikai 10 minūtes.

Pirmais sms kredīts bez maksas
Piesakoties sms kredītam, visbiežāk pirmais aizdevums tiek piešķirts bez maksas (0 procentu likme). Būs jāatdod tikai tik liela naudas summa, kas bija paņemta. Ja aizņēmies 100 EUR uz 30 dienām, tad pēc 30 dienām būs jāatdod tie paši 100 EUR. Tas ir ļoti izdevīgi, jo nav nekas jāpārmaksā par kredīta izmantošanu.

Kredīta pieteikuma izskatīšanas laiks
Katram naudas aizdevējam ir savs kredīta pieteikuma izskatīšanas laiks. Tas var svārstīties no 10 minūtēm līdz pat vienai dienai. Parasti sms kredīta pieteikums tiek izskatīts 15 minūšu laikā. Šeit ir jāizpēta un jāsalīdzina populārāko aizdevēju aizdevuma pieteikuma izskatīšanas laiks un atkarībā no situācijas jāizvēlas piemērotākais piedāvājums.

Sms kredīta saņemšanas laiks
Sms kredīts uz klienta bankas kontu tiek pārskaitīts aizdevēja darba laikā, tāpēc, ja ir svarīgs kredīta saņemšanas laiks, tad obligāti ir jāpievērš uzmanība kredīta sniedzēja darba laikam!

Šeit gan būtu jāpiemin, ka kredīta saņemšanas laiks ir atkarīgs no bankas, kurā ir aizdevuma saņēmēja bankas konts. Lielākoties sms kredīts tiek pārskaitīts 10 minūšu laikā (98% gadījumos) pēc kredīta pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas konkrētā naudas aizdevēja darba laikā. Savukārt reģistrēties un pieteikties aizdevumam var jebkurā diennakts laikā.

Kredīta atmaksas termiņa pagarināšana
Nepieciešamības gadījumā, ja nav iespējams atmaksāt aizdevumu noteiktajā datumā, vairāki naudas aizdevēji piedāvā termiņa pagarināšanas iespēju. Izvēlies tādu aizdevēju, kas piedāvā šādu pakalpojumu!

Saņemt naudu