Sms kredīts – ērti un mūsdienīgi

Sms kredīts – ērti un mūsdienīgi

marts 13, 2015
|

Mūsdienīgu tehnoloģiju pielietojums dažādās dzīves jomās ievērojami atvieglo mūsu ikdienu. Internets un mobilās tehnoloģijas tagad reti kuru pārsteigs, tomēr to izmantošana neapšaubāmi palīdz dažādu problēmu risināšanā, piemēram, situācijās, kad pietrūkst naudas līdz algas dienai vai steidzami ir nepieciešams apmaksāt kādu svarīgu rēķinu.

Tādos gadījumos risinājums var būt ātrais kredīts, ko var saņemt ar interneta starpniecību. Tomēr vairākas naudas aizdevēju kompānijas piedāvā vēl ērtāku un ātrāku veidu, kā saņemt nepieciešamo naudas summu, proti, nosūtot tikai vienu īsziņu. Šie īstermiņa aizdevumi jeb smscredit, bez šaubām, ir ērtākais un mūsdienīgākais finanšu pakalpojums.

Kā pieteikties sms kredītam?

  1. Sākumā nepieciešams izvēlēties uzticamāko naudas aizdevēju, kas piedāvā izdevīgas procentu likmes un skaidri saprotamus līguma nosacījumus.
  2. Tad ir jāreģistrējas izvēlētā kredītdevēja mājas lapā, izveidojot savu profilu. Sekošana naudas aizdevēja instrukcijām palīdzēs ļoti ātri veikt nepieciešamo reģistrāciju, kura aizņems vien dažas minūtes.
  3. Pēc lietotāja profila apstiprināšanas ir iespējams pieteikt nepieciešamo naudas summu. To var izdarīt internetā vai arī izvēlēties vēl vienkāršāku veidu – nosūtot SMS. Piesakot smscredit ar īsziņas palīdzību, ir jānosūta aizdevuma summa un vēlamais termiņš uz konkrētā naudas aizdevēja norādīto telefona numuru.

Trīs vienkārši un ātri soļi, un nepieciešamā naudas summa jau ir klienta kontā. Dažu minūšu laikā pēc pieteikuma saņemšanas naudas aizdevējs pārbauda kredīta saņēmēja kredītvēsturi un maksātspēju, pieņemot lēmumu par kredīta piešķiršanu. Protams, tas, cik ilgā laikā klients saņem aizdevumu, ir atkarīgs no bankas, kurā atrodas klienta konts, tomēr vidēji naudu var saņemt 15 – 20 minūtēs kopš pieteikuma nosūtīšanas.

Read more
Sms kredītu priekšrocības

Izvēloties sms kredītu, lielākā priekšrocība, protams, ir ērts pieteikuma veids. Atrodoties jebkurā vietā Latvijā, ir iespējams pieteikt nepieciešamo naudas summu. Tas ir īpaši ērti tādās situācijās, kad nauda ir vajadzīga ļoti steidzami.

Piesakoties kredītam, nav jāstāv rindās iestādēs, nav jāmeklē galvotājs, nav nepieciešams arī meklēt un noformēt dažādus dokumentus. Viss notiek, tikai ierakstot īsziņā dažus skaitļus. Bez šaubām, pagaidām ātrāks naudas aizdevuma saņemšanas veids par sms kredītu vēl nav izgudrots. Nākamais līmenis – ja nu vienīgi kredīta pieteikšana ar domas palīdzību!

Daudzi naudas aizdevēji jaunajiem klientiem piedāvā pirmo sms kredītu saņemt bez maksas, atmaksājot tikai tik daudz, cik bija paņemts. Tas ir īpaši izdevīgi, ja nepieciešama neliela summa uz īsu laika posmu. Tāpat vairāki naudas aizdevēji piedāvā dažādas akcijas, kurām ir vērts pievērst uzmanību, piesakoties sms kredītam.

Cik lielu summu ir iespējams aizņemties?

Ne vienmēr ir nepieciešamas lielas naudas summas, lai, piemēram, veiktu kādus neplānotus maksājumus vai „izdzīvotu” līdz algas dienai. Rūpīgi izplānojot savu budžetu un sekojot līdzi saviem ienākumiem un izdevumiem, ir iespējams bez liekām problēmām kredītu atmaksāt noteiktajā termiņā.

Aizdevēji piedāvā dažādas naudas summas, sākot jau no 5 EUR. Vidēji tiek izsniegti sms kredīti no 50 līdz 400 EUR, bet ir iespējams aizņemties arī lielākas naudas summas ar ilgāku atmaksas termiņu. Šeit ir jāizpēta konkrētu naudas aizdevēju piedāvājumi. Tomēr jo īsāks ir atmaksas termiņš, jo mazāk klientam ir jāmaksā par aizdevumu.

Izvēloties smscredit, klients visātrākajā un ērtākajā veidā saņem nepieciešamo naudas summu savā kontā dažu minūšu laikā, nosūtot tikai vienu īsziņu. Svarīgākais ir neizņemties kredītu cita kredīta atmaksai un izvērtēt savas iespējas kredītu atmaksāt.

Read more